Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Płazie
Komunikaty Drukuj

KOMUNIKATY

I  KOMUNIA

Kolejne spotkanie z przygotowującymi się do I Komunii świętej i ich rodzicami - będzie dopiero wtedy - kiedy dzieci wrócą do szkoły.
Uroczystość I Komunii przeniesiona będzie na wrzesień.

BIERZMOWANIE

Kolejne spotkanie z wszystkimi kandydatami do bierzmowania - a więc z uczniami klas 7 i 8 SP oraz z klas I szkół ponadpodstawowych ze względu na epidemię będzie dopiero po powrocie do szkoły (w zależności od daty powrotu do nauki w szkole).

CHRZEST I BIERZMOWANIE
DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentów Chrztu, Bierzmowania i pierwszej Komunii dla osób dorosłych. Spotkania odbywają się przez cały rok akademicki, co tydzień, w krakowskim klasztorze dominikanów - aby wziąć w nich udział, należy się zapisać już teraz. Szczegóły dostępne są na stronie Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego (www.liturgia.dominikanie.pl) oraz w klasztorze dominikanów.

Jedna z tych godzin ...

... będzie twą ostatnią !

Dzisiaj:

3 Czerwca 2020
W Kalendarzu Liturgicznym:
brak wspomnienia
Do końca roku zostało 212 dni.

Liturgia na dziś