23 SIERPNIA

Czwartek – wspomnienie Św. Moniki
Piątek – wspomnienie Św. Augustyna
Sobota – wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

Msze święte w tym tygodniu od poniedziałku do soboty rano będą w starym kościele. W sobotę wieczorem i w niedziele w nowym.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń oraz za prace na rzecz parafii – Bóg zapłać!

Mieszkańcom ul. Lipowieckiej od numeru 41 do 61 dziękujemy za posprzątanie kościoła, za kwiaty i za ofiarę na kwiaty – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 29 sierpnia o godz. 9.00 bardzo prosimy mieszkańców ul. Lipowieckiej od numeru 21 do 40.

Przypominamy, że sprawy cmentarne będą załatwiane dopiero po naszym parafialnym odpuście, czyli po 13 września.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Maria Głuszek z ul. Podgórze. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ...

26 Kwietnia 2024