27 WRZEŚNIA

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystość bierzmowania w naszej parafii, szczególnie rodzicom za udekorowanie kościoła i dar ołtarza.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Wacława

Wtorek – Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

Środa – wspomnienie Św. Hieronima

Czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Jak zwykle 1 października rozpoczynamy odprawianie nabożeństw Różańcowych. Będziemy je odprawiać w tygodniu o 17.30, a w niedziele o 16.30. Bardzo zachęcamy wszystkich do tej modlitwy.

Piątek – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów i zarazem I piątek miesiąca.
Jak w każdy I piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

W pierwszą sobotę – odwiedziny chorych od godz. 9.00. Prosimy też, aby w tym dniu Różaniec o 17.30 poprowadziły Róże Różańcowe.

Spotkanie z Różami i zmianka tajemnic różańcowych w niedzielę po Mszy o 7.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Wierzbowej, Jaworowej, Koszykarskiej i Krętej – Bóg zapłać!

Sprzątali: Maria Kopacz, Jan Głogowski, Andrzej Kurnik, Alfreda Bednarczyk i Elżbieta Głownia.

O posprzątanie kościoła w dniu 3 października o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulic: Nadrzecznej, Gminnej i Jaskółczej.

19 Kwietnia 2024