8 LISTOPADA

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 listopada 2020 r. odszedł do Pana + Ks. Prałat Tadeusz Czarnota.

Msza święta przy trumnie zmarłego odbędzie się w naszym kościele we wtorek o godz. 16.00. Wcześniej – o godz. 15.30 zapraszamy na Różaniec za zmarłego. W związku z ograniczeniami ilości osób (jak wiadomo w naszym kościele może przebywać jednorazowo 50 osób) – będzie możliwość modlitwy przy trumnie do godz. 19.00.

Zgodnie z życzeniem Ks. Prałat spocznie na cmentarzu w swej rodzinnej parafii w Trzebini k/Żywca. Tam będzie Msza święta pogrzebowa w środę o godz. 13.00. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią nie organizujemy wyjazdu.

Zapraszamy do modlitwy Różańcowej za zmarłego w tym tygodniu codziennie o 17.30, którą będą prowadzić Róże Różańcowe.

Przypominamy o możliwości zyskania odpustów za zmarłych:

Odpust może zyskać każdy, kto nawiedzi cmentarz i przynajmniej w myśli pomodli się za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. W tym roku wyjątkowo można odpust zyskiwać do końca listopada.

Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii, za ofiary na wypominki oraz za prace przy kościele – Bóg zapłać!

Dziękujemy za posprzątanie kościoła Pani Magdalenie Radwan – Bóg zapłać!

Szkoda tylko, że była tylko jedna osoba. O posprzątanie kościoła w dniu 14 listopada o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulicy Starzyny oraz Zielnej nr 30, 32 i 37.

20 Kwietnia 2024