6 GRUDNIA
2 NIEDZIELA ADWENTU

Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Także dziś obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Jak co roku w tym dniu zbierane są przed kościołem ofiary do puszek, na pomoc katolikom zza wschodniej granicy.

W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na ogrzewanie kościoła.

Także w zakrystii są Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary ze świec przesyłamy do Caritasu.

Zgodnie z tradycją adwentową - jak co roku – od poniedziałku do piątku - odprawiamy roraty o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy - szczególnie dzieci z lampionami.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Ambrożego

Wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii, oraz za prace przy kościele – Bóg zapłać!

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Bogusławskiego i Długosza  – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w dniu 12 grudnia o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulicy Kossaka i Solskiego.

W tym tygodniu odeszła do wieczności mieszkanka naszej Parafii + Barbara Kwaśniewska z ul. Sobieskiego. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ...

24 Kwietnia 2024
wspomnienie