20 GRUDNIA
4 NIEDZIELA ADWENTU

Szybkimi krokami zbliżamy się do Świąt. Roraty dla dzieci będą jeszcze od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Zachęcamy do przedświątecznej spowiedzi. Spowiadamy rano i wieczorem 20 minut przed Mszą świętą.

W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz Świece z Caritasu.

W czwartek – Wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta będzie tylko rano o 7.00.

Zachęcamy do kultywowania naszych katolickich i polskich wigilijnych zwyczajów. O Północy Pasterka – składka z Pasterki jest tradycyjnie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.

W Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt – Św. Szczepana – Msze św. w naszym kościele będą jak w niedziele. Składka z drugiego dnia świąt jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W przyszłą niedzielę – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii – zarówno w kościele jak i na konto bankowe – szczególnie za ofiary złożone dziś z racji 3 niedzieli miesiąca – Bóg zapłać!

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Korczaka.

O posprzątanie kościoła w dniu 2 stycznia o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulic: Karłowicza i Makowej.

Wym tygodniu odeszła z naszej Parafii do wieczności: + Teresa Opitek z ul. Gałczyńskiego 17. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ...

24 Kwietnia 2024
wspomnienie