27 GRUDNIA
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

Dziś ostatnia niedziela w tym roku, a w czwartek – ostatni dzień roku. Rano o 7.00 Msza święta za wszystkich zmarłych w minionym roku parafian. Zapraszamy serdecznie rodziny tych zmarłych do wspólnej modlitwy. Wieczorem o 17.30 na Uroczystym Nabożeństwie podziękujemy Panu Bogu za łaski minionego roku, a o 18.00 – Msza święta dziękczynna, już z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, którą będziemy obchodzić 1 stycznia. Msze święte w Nowy Rok jak w niedziele. Będzie to także I piątek miesiąca. Na Adoracji po Mszach świętych będziemy się modlić do Serca Jezusowego. Wieczorem o 17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

W sobotę – z racji pierwszej soboty, po porannej Mszy św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej Pocieszenia. Wieczorem o 17.30 Różaniec, prowadzony przez Róże Różańcowe. Odwiedziny chorych od 9.00. Bardzo prosimy, aby tym razem zgłosić – kogo nie będzie w domu.

W przyszłą niedzielę – w ramach kazania będzie podsumowanie minionego roku. Po Mszy o 7.00 zmianka tajemnic różańcowych i spotkanie z Różami, z racji pierwszej niedzieli.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, zwłaszcza za złożone na Pasterce ofiary na Fundusz Obrony Życia SOS oraz z drugiego dnia świąt na Uniwersytet Papieski.

Dziękujemy bardzo gorąco za pomoc w udekorowaniu kościoła na święta oraz wszystkim za wspólną modlitwę przez święta i za liczny udział w Mszach świętych.

O posprzątanie kościoła w sobotę – 2 stycznia na godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulicy Karłowicza i Makowej - wszystkie numery.

W związku z ograniczeniami w kontaktach, związanymi z pandemią tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – czyli kolędy w tym roku nie będzie.

25 Kwietnia 2024
Święto