17 STYCZNIA

Wtorek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara

Czwartek – wspomnienie Św. Agnieszki

W dniach od 18 do 25 stycznia obchodzony jest Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w całym Kościele jako Niedzielę Biblijną. Warto przy tej okazji pomyśleć jak i czy w ogóle czytamy w naszych domach Pismo Święte.

Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski zwraca się z prośbą, aby w niedzielę 24 stycznia podczas każdej Mszy św. we wszystkich parafiach była modlitwa w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji, a po Mszach świętych, by została złożona ofiara do puszek na pomoc dla nich.

W związku z wyjazdem Ks. Proboszcza nie będą w tym tygodniu załatwiane sprawy cmentarne.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń.

Dziękujemy za wszelkie prace na rzecz parafii.

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Chłopickiego, Narutowicza i Jagiełły – Bóg zapłać!

O sprzątanie kościoła w sobotę – 23 stycznia na godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulic: Batorego, Chrobrego i Krzywoustego - wszystkie numery.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Tadeusza Studzińskiego z ul. Lipowieckiej oraz + Zofię Szpila z Siemoty. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie .

20 Kwietnia 2024