31 STYCZNIA

Wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).

W tym dniu obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy się szczególnie modlić za osoby, które poświęciły całe swe życie Bogu. Składka z tego dnia jest przeznaczona na wsparcie zakonów klauzurowych. Msze święte będą o 7.00, 9.00 i 18.00. Na Mszach świętych poświęcenie gromnic.

Piątek – wspomnienie Św. Agaty. W tym dniu także przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o 18.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych, a po niej Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Okazja do spowiedzi od 17.30 do 18.00.

W I sobotę jak zwykle odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Róże Różańcowe prosimy o poprowadzenie Różańca o 17.30.

Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Krótkie spotkanie z Różami i zmianka tajemnic różańcowych po Mszy o 7.00.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń.

Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc poszkodowanym w Chorwacji.

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Łokietka i Kazimierza Wielkiego.

O sprzątanie kościoła w kolejną sobotę – czyli 6 lutego o godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulic: Czarnieckiego i Żółkiewskiego - wszystkie numery.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności mieszkańcy naszej parafii:
+ Józef Bąk z ul. Krzywoustego i + Janina Ślusarczyk z ul. Zakopiańskiej.

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024