7 LUTEGO

Dziś po Mszy św. – z racji pierwszej niedzieli miesiąca – będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wielkimi krokami zbliża się czas Wielkiego Postu. W najbliższy czwartek będzie tzw. „tłusty czwartek”. Jak w roku ubiegłym włączymy się w akcję „Wyślij pączka do Afryki”. Akcja polega na tym, że nie objadamy się w tłusty czwartek, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczamy na głodujące dzieci w Afryce. Zbierać je będziemy w Środę Popielcową.

Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą przed Wielkim Postem. Aby przygotować się duchowo na jego przeżywanie, po Mszy świętej o 11.00 rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Nieszporami o 16.30.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń.

Dziękujemy za ofiary złożone 2 lutego na pomoc zakonom klauzurowym.

Dziękujemy Panom, którzy pomogli w rozbieraniu szopki i choinek.

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Czarnieckiego i Żółkiewskiego.

O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę – czyli 13 lutego o godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulic: Chodkiewicza i Hetmańskiej - wszystkie numery.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Tadeusz Patyk z ul. Siemota, Rozalia Knapik z ul. Hetmańskiej i Antonina Siata z Luszowic.

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024