28 LUTEGO
2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W ciągu tygodnia:

Czwartek – Święto Św. Kazimierza

Piątek - Pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od 17.00. Zaczął się już czas spowiedzi wielkanocnej, warto już się spowiadać a nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami.

Droga Krzyżowa o 17.30, po niej Msza św. z Litanią do Serca Pana Jezusa i Aktem oddania.

Pierwsza sobota – odwiedziny chorych od 9.00. Różaniec prowadzony przez Róże o 17.30.

Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Zmianka różańcowa i spotkanie z Różami po Mszy o 7.00.

Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach.

Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, a w niedzielę o 6.30 Godzinki o Męce Pańskiej, i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.

Serdecznie dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby naszych świątyń a także za ofiary wpłacane na konto bankowe.

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy  Klonowej, Łazy i Szarotki – Bóg zapłać!

O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę – czyli 6 marca o godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulic: Barskiej i Słowiańskiej - wszystkie numery.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności: + Józef Pająk z ul. Kossaka.

Polećmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024