7 MARCA
3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach.

Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, a w niedzielę o 6.30 Godzinki o Męce Pańskiej, i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.

W związku z trwającym Rokiem Św. Józefa, od środy 10 marca będziemy po każdej Mszy świętej, odmawiać Nowennę do Świętego Józefa, aby się przygotować na przeżywanie jego Uroczystości.

Rekolekcje Wielkopostne planujemy w tym roku w dniach od 21 do 24 marca. Szczegóły są w gablotach i na naszej stronie internetowej.

Serdecznie dziękujemy za składane ofiary.

Dziękujemy za sobotnie sprzątanie kościoła – Bóg zapłać!

O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę – czyli 13 marca o godz. 9.00, bardzo prosimy Parafian z ulic: Podlas, Kamionka i Barskiej - wszystkie numery.

W duchu wielkopostnej solidarności wspierajmy w tym czasie potrzebujących przez wielkopostna jałmużnę. Jak to było w latach ubiegłych, w zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne z Caritasu, dochód z ich sprzedaży wspiera najuboższych w naszej archidiecezji. Również można przy chrzcielnicy składać długoterminowe produkty spożywcze jako nasz dar miłosierdzia na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii.

25 Kwietnia 2024
Święto