18 KWIETNIA
3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś Niedziela Biblijna – z tej okazji rozpoczyna się Tydzień Biblijny oraz Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy przy tej okazji do sięgnięcia po lekturę Pisma Świętego i przeczytania przynajmniej fragmentu. W tym roku czytamy Ewangelię Św. Marka. W zakrystii można sobie jeszcze nabyć kieszonkową Ewangelię. Ofiara to tylko 10 zł. Do każdego egzemplarza Ewangelii książeczka z fragmentami Dzienniczka Siostry Faustyny – gratis.

W piątek przypada Uroczystość Św. Wojciecha. Z tej okazji nie obowiązuje post piątkowy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone dziś ofiary z racji trzeciej niedzieli miesiąca, oraz z ofiary wpłacane na konto bankowe. Dziękujemy też za wszelkie prace i za sprzątanie kościoła.

Do posprzątania kościoła w sobotę 24 kwietnia na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców ulicy Sobieskiego wszystkie numery parzyste od 24A do 40 oraz bloki 39, 41 i 45.

W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności + Jan Romanowski z ul. Karłowicza. Polećmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie ...

19 Kwietnia 2024