25 LIPCA

Dzisiaj po Mszy Świętej z okazji Św. Krzysztofa, poświęcimy pojazdy mechaniczne. Najpierw w kościele odmówimy specjalną modlitwę, a po niej będzie pokropienie pojazdów na parkingu.  Przy tej  okazji zbieramy ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

Msze święte w tym tygodniu od poniedziałku do soboty rano odprawiamy
w starym kościele. W nowym w sobotę wieczorem i cały dzień w niedziele.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń. Dziękujemy za wszelkie prace na rzecz parafii – zwłaszcza Panom, którzy pracowali w tym tygodniu przy plebanii i Paniom, które posprzątały stary kościół – Bóg zapłać!

Dziękujemy też za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Lipowieckiej od 62 do 90.

O posprzątanie kościoła w sobotę za dwa tygodnie – czyli 7 sierpnia o godz. 9.00 prosimy mieszkańców ulicy Lipowieckiej wszystkie numery od 41
do 61.

18 Kwietnia 2024