24 PAŹDZIERNIKA

Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składkę przeznaczamy na cele misyjne i przesyłamy do Kurii Metropolitalnej.

Po Mszy św. przedstawiciele parafii zbierają ofiary do puszek na zakup protez dla Pawła – mieszkańca naszej parafii.

Czwartek – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

W ubiegły piątek – we wspomnienie Jana Pawła II – poświęciliśmy nowy obraz z jego wizerunkiem, ufundowany przez rodzinę, która dziękuje za otrzymane łaski. Obraz namalowała Pani Halina Wasyl.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń, oraz za prace przy plebanii i kościele. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 30 października o godz. 9.00 bardzo prosimy mieszkańców ulicy Zakopiańskiej.

24 Kwietnia 2024
wspomnienie