12 GRUDNIA
3 NIEDZIELA ADWENTU

Poniedziałek – wspomnienie św. Łucji

Wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża

Piątek – to trzeci piątek miesiąca – Koronka do Bożego Miłosierdzia po wieczornej Mszy świętej.

Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca, w związku z tym składka będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Długoterminowe produkty spożywcze czy artykuły chemii gospodarczej można składać w kościele koło chrzcielnicy. Z tych darów zostaną przygotowane paczki dla najuboższych z naszej parafii.

Spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania będzie w poniedziałek – czyli 13 grudnia. Zapraszamy wszystkich kandydatów do przyjęcia tego sakramentu na Mszę świętą o godz. 18.00.

Podobnie jak w roku ubiegłym nie będzie specjalnie wyznaczonego dnia spowiedzi przedświątecznej. Gorąco zachęcamy, aby już spowiadać się na święta – codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na pomoc katolikom na Wschodzie.

Dziękujemy za wszelkie ofiary i prace na rzecz naszej parafii, oraz za posprzątanie kościoła Pani Władysławie Łabuzek, Panom Dariuszowi Tetela i Kazimierzowi Kopaczowi, oraz Pani Kazimierze Pierzchała za złożoną ofiarę  - Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w dniu 18 grudnia o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulicy Karłowicza i Makowej.

28 Marca 2024