19 GRUDNIA
4 NIEDZIELA ADWENTU

Wtorek – rano zakończenie rorat dla dzieci

Środa – 20 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Wieczorem o 18.00 Msza święta za wszystkich Parafian (żywych i zmarłych), którzy przyczynili się do jego powstania.

Piątek – Wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta tylko rano o 7.00. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnego stołu. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej.

O północy Pasterka. Modlić się będziemy szczególnie za Parafian, którzy modlitwą, ofiarami i pracą wspierają funkcjonowanie naszej Parafii. Składka z Pasterki, jak co roku, będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.

Sobota – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę – jak zwykle w drugi dzień świąt, przypada Święto Św. Szczepana. W tym dniu przeznaczamy składkę na wsparcie Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Ponieważ drugi dzień świąt przypada w niedzielę, obchodzimy też Święto Świętej Rodziny.

W zakrystii można jeszcze nabyć opłatki na stół wigilijny oraz Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Długoterminowe produkty spożywcze czy artykuły chemii gospodarczej można jeszcze tylko dzisiaj składać w kościele koło chrzcielnicy. Jutro z tych darów zostaną przygotowane paczki dla najuboższych z naszej parafii.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji 3. Niedzieli miesiąca, za wszelkie ofiary i prace na rzecz naszej parafii, oraz za posprzątanie kościoła - Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła (dopiero po świętach) w dniu 8 stycznia o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulicy Michałowskiego i Królowej Jadwigi.

Zaraz po świętach rozpoczynamy Kolędę, czyli Wizytę Duszpasterską. Pełny plan jest wywieszony w Gablotach oraz na stronie internetowej naszej Parafii.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Dariusz Kozub z ul. Szarotki i + Krystyna Chrząścik z ul. Żółkiewskiego. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024