30 STYCZNIA

Poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Bosko

Środa – Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej

Obchodzimy je jako Dzień Życia Konsekrowanego i składkę z tego dnia przeznaczamy na zakony kontemplacyjne.

Msze święte z obrzędem poświęcenia gromnic będą w tym dniu o 7.00, 9.00 i 18.00.

Piątek – to pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

Sobota – wspomnienie Św. Agaty

Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca – po rannej Mszy świętej będzie wystawienie najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej.

Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Bardzo prosimy Róże Różańcowe, aby w tym miesiącu poprowadziły Różaniec nie w pierwszą sobotę lecz w Święto Matki Bożej Gromnicznej - oczywiście pół godziny przed Mszą świętą wieczorną. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich, aby wspólnie pomodlić się za osoby konsekrowane.

Przyszła Niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca.

Po Mszy o 7.00 będzie zmianka tajemnic różańcowych i spotkanie z Różami.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Władysława Łokietka i Kazimierza Wielkiego – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 5 lutego o godz. 9,00, bardzo prosimy Parafian z ulicy Czarnieckiego i Żółkiewskiego.

29 Marca 2024