13 LUTEGO

Poniedziałek – Święto Świętych Cyryla i Metodego

Piątek – jak zwykle w 3. Piątek miesiąca przed Mszą św. wieczorną – czyli o 17.45 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca, a zatem składka będzie na nasze parafialne inwestycje.

Serdecznie dziękujemy Panom, którzy naprawili maszynę sprzątającą.

Dziękujemy też za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy  Chodkiewicza i Hetmańskiej – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 19 lutego o godz. 9,00, bardzo prosimy Parafian z ulicy Ściegiennego i Jodłowej.

Spotkania Oazowe młodzieży od klas 7 i starszych odbywają się w każdy piątek w salce Domu Parafialnego o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ogłoszenie dotyczące zamawianych intencji mszalnych:

Bardzo prosimy, aby zarezerwowane intencje mszalne potwierdzać najpóźniej na dwa tygodnie przed zarezerwowanym terminem. Zdarza się, że ktoś sobie zarezerwuje, a później nie potwierdza i blokuje termin – w takim przypadku wpisywać będziemy w to miejsce inną intencję.

25 Kwietnia 2024
Święto