6 MARCA
1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: Droga Krzyżowa w piątki o 17.30, Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o 6.30, a Gorzkie Żale w niedziele o 16.00.

W poniedziałek na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców. Będzie rozdanie modlitewników.

W środę na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. konferencja.

Nowenna do MB, w środę o 17.30.

Dziękujemy za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za składane ofiary, szczególnie za złożone ofiary do puszek dla ofiar wojny na Ukrainie oraz za ofiary dla dzieci w Afryce – Bóg zapłać. Dziś składka na Centrum Jana Pawła II w Krakowie, a w przyszłą niedzielę ofiarą do puszek wspierać będziemy polskich misjonarzy.

Jak słyszeliśmy w czytanym dziś Liście Ks. Arcybiskupa, pomoc dla Ukrainy będzie trwała nadal. Najbliższy Punkt Pomocy zorganizowany jest przy Parafii MB Różańcowej w Chrzanowie – szczegóły w gablocie przed kościołem.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic:  Barskiej, Słowiańskiej i Makowej  – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 12 marca o godz. 9,00, bardzo prosimy Parafian z ulicy Podlas i Rajskiej.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Andrzej Knapik z ul. Hetmańskiej, + Stanisława Wojtas i + Józef Brandys z ul. Bolęcińskiej. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024