24 KWIETNIA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia, rozpoczyna się też Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy świętej będzie krótka adoracja z koronką.

W Poniedziałek – Święto Św. Marka, ewangelisty

Wtorek - Uroczystość Św. Wojciecha, przeniesiona z soboty ze wzgl. na Oktawę.

W środę o 17.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem, a po Mszy św. Nowenna do MB.

Piątek – Święto Św. Katarzyny ze Sieny. W tym dniu rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Św. Stanisława.

Za tydzień – 1 maja – Pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o 7.00 zmianka tajemnic różańcowych i spotkanie z Różami. Rozpoczęcie Nabożeństw majowych o godz. 16.30.

Niedziela za tydzień to Niedziela Biblijna – z tej okazji rozpocznie się Tydzień Biblijny oraz Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy przy tej okazji do sięgnięcia po lekturę Pisma Świętego i przeczytania przynajmniej fragmentu.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na rzecz naszych świątyń oraz za ofiary z drugiego dnia świąt na Uniwersytet Papieski.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Sobieskiego – Bóg zapłać!

Do posprzątania kościoła w sobotę 30 kwietnia zapraszamy mieszkańców ulicy Stara Woda i wszystkich bloków z Wapiennika.

W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę.

Zapisy na letnią kolonię w Mrzeżynie dla dzieci i młodzieży u ks. Michała od jutra.

16 Kwietnia 2024