1 MAJA
3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś Niedziela Biblijna – z tej okazji rozpoczyna się Tydzień Biblijny oraz Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy przy tej okazji do sięgnięcia po lekturę Pisma Świętego i przeczytania przynajmniej fragmentu.

Rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Będziemy je odprawiać w dni powszednie o 17.30, a w niedziele i święta o 16.30.

Wtorek - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Msze święte w tym dniu będą jak w niedziele, a na każdej Mszy odmówimy Akt Oddania i odśpiewamy Apel Jasnogórski.

W środę – Nowenna do MB będzie po Litanii. W tym dniu przypada wspomnienie Św. Floriana. Z tej okazji w sobotę o 16.30 będzie dodatkowa Msza święta w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin.

W przyszłą niedzielę zaś przed kościołem strażacy zbierać będą ofiary na wsparcie ich trudnego działania.

Piątek – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

To także pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od 17.00.

W I sobotępo rannej Mszy św. Wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwy do MB. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Niedziela za tydzień to tzw. Niedziela Dobrego Pasterza. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na rzecz naszych świątyń oraz za pracę przy kościele – zwłaszcza Panom, którzy przygotowali wokół kościoła trawnik i posiali trawę.

Dziękujemy też za posprzątanie kościoła Paniom: Józefie Załuskiej i Justynie Celarek – Bóg zapłać!

Do posprzątania kościoła w sobotę 7 maja zapraszamy mieszkańców ulicy Modrzejewskiej.

Zapisy na letnią kolonię w Mrzeżynie dla dzieci i młodzieży u Ks. Michała.

16 Kwietnia 2024