29 MAJA
7 NIEDZIELA WIELKANOCNA
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Wtorek – Święto Nawiedzenia NMP. Zakończenie Nabożeństw Majowych.

Od środy – przez cały czerwiec - będziemy odmawiać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po wieczornej Mszy świętej. Nowenna do Matki Bożej w środę o 17.30.

Piątek – przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych Litania do Serca Pana Jezusa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Aktem oddania. Okazja do spowiedzi od 17.30.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Po rannej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej. Wieczorem o 17.30 Różaniec, prowadzony przez Róże Różańcowe.

Objazd do chorych od godz. 9.00.

W Niedzielę za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitwę o dary Ducha Świętego będziemy odmawiać od poniedziałku do soboty po Litanii, a w samą uroczystość po każdej Mszy świętej w ramach Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy o 7.00 zmianka różańcowa i spotkanie z Różami.

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.00.

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w kościele.

Parafia organizuje pielgrzymkę do Mediugorie w dniach 10 - 16 lipca. Program i zapisy u ks. Michała. Serdecznie zapraszamy!

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na rzecz naszych świątyń i za pracę przy kościele.

O posprzątanie kościoła w sobotę 4 czerwca bardzo prosimy wszystkich mieszkańców ul. Gałczyńskiego.

28 Marca 2024