28 SIERPNIA

Dziś przypada wspomnienie Św. Augustyna, a zarazem nasz tzw. Mały Odpust ku czci MB Pocieszycielki Strapionych. Po Mszy św. będzie krótka modlitwa w kaplicy, przed obrazem Matki Bożej.

Poniedziałek – wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

Czwartek – rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza na rozpoczęcie dla uczniów z naszej szkoły o godz. 8.00 rano.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania.

Okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. Bardzo prosimy, aby nie przychodzić do spowiedzi kilka minut przed Mszą, tylko odpowiednio wcześniej – bo nie damy rady wyspowiadać wszystkich w ciągu 10 minut.

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania – obecność obowiązkowa !!!

Sobota – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego i pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o 7.00 jak zwykle modlitwy do Matki Bożej, a o 17.30 Różaniec, prowadzony przez Róże Różańcowe.

Odwiedziny chorych, po wakacyjnej przerwie – od godz. 9.00.

W przyszłą – pierwszą niedzielę miesiąca – jak zwykle zmianka różańcowa i spotkanie z Różami po Mszy o 7.00.

O godz. 11.00 będzie w naszym kościele Msza św. za ofiary II wojny światowej, a po Mszy św. w podziemiach kościoła spotkanie o tematyce wojny na naszych terenach - dla wszystkich chętnych.

Msze święte w tym tygodniu będą w starym kościele jeszcze tylko od poniedziałku do środy, a od 1. września w nowym.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń oraz za prace na rzecz parafii – Bóg zapłać!

W tym tygodniu – w sobotę 3 września o 9.00 - prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców ulic: Wierzbowej, Jaworowej, Koszykarskiej i Krętej.

26 Kwietnia 2024