30 PAŹDZIERNIKA

Jutro ostatnie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.

Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych.

W tym dniu Msze święte będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 14.00. Po Mszy o 14.00 Procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

Wieczorem o godz. 17.00 młodzież poprowadzi na cmentarzu Różaniec za zmarłych.

Środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Dodatkowo w starym kościele o godz. 9.00 - Msza św. z procesją wokół kościoła i modlitwami za zmarłych.

Zachęcamy do zyskiwania odpustów, które w tych dniach ofiarować można za zmarłych. Powtarzamy to co roku, że ani kwiaty, ani znicze nic nie znaczą w oczach Bożych, jeśli naszym zmarłym nie podarujemy daru modlitwy.

Piątek – Wspomnienie Św. Karola Boromeusza i pierwszy piątek miesiąca, po Mszach świętych Litania do Serca Pana Jezusa z Aktem Oddania. Okazja do spowiedzi od godz. 17.30.

Sobota – z racji pierwszej soboty miesiąca po rannej Mszy świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej.

Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Wieczorem o 17.30 - Różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Po Mszy o 7.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń.

Dziękujemy kwiaciarni „U Agaty” za podarowane do kościoła kwiaty.

Dziękujemy też za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Zakopiańskiej – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 5 listopada o godz. 9.00 bardzo prosimy mieszkańców ulicy Starzyny i Zielnej.

20 Kwietnia 2024