16 KWIETNIA
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia, rozpoczyna się też Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy świętej odmówimy Koronkę.

W piątek, z racji 3. piątku miesiąca, po wieczornej Mszy świętej będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji 3. Niedzieli miesiąca, za ofiary wpłacane na konto bankowe parafii oraz za ofiary z drugiego dnia świąt na Uniwersytet Papieski – Bóg zapłać

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Sobieskiego, oraz za złożone ofiary przez tych, którzy nie mogli sprzątać – Bóg zapłać!

Do posprzątania kościoła w sobotę 22 kwietnia zapraszamy mieszkańców ulicy Stara Woda i wszystkich bloków z Wapiennika.

W tym tygodniu Kancelaria Parafialna nie będzie czynna w środę. W pozostałe dni bez zamian.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę 1-2 maja do Sokółki, Różanego Stoku, Augustowa, Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Można się zapisać w zakrystii. Więcej informacji u ks. Michała i w gablotach. Osoby zapisane w tym tygodniu przynoszą już należność i dane osobowe do ubezpieczenia.

Do wieczności odeszli z naszej parafii:

+ Krystyna Czarnik z domu Bąba z ul. Ks. Ściegiennego,

+ Maria Górecka z ul. Malczewskiego.

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

25 Kwietnia 2024
Święto