30 KWIETNIA
4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Od jutra rozpoczynamy odprawianie Nabożeństw Majowych. Będziemy je odprawiać przez cały miesiąc maj w tygodniu o 17.30, a w niedzielę i święta o 16.30. W czasie nabożeństwa nowenna przed Uroczystością Świętego Stanisława.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

Wtorek – wspomnienie Świętego Atanazego

Środa – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę, a na każdej Mszy Akt Oddania Matce Bożej.

Czwartek – wspomnienie Świętego Floriana – patrona strażaków. Specjalna Msza święta w ich intencji będzie w sobotę o 16.00 w starym kościele. W niedzielę zaś strażacy z naszej OSP będą po Mszach świętych zbierać ofiary do puszek, na wsparcie swej działalności.

Piątek – wspomnienie Św. Stanisława Kazimierczyka oraz pierwszy piątek miesiąca. Po rannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Wieczorem Litania po Mszy św. bez wystawienia.

Okazja do spowiedzi w czasie nabożeństwa majowego.

Sobota – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba oraz pierwsza sobota miesiąca. Po rannej Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej.

Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy o 7.00 zmianka różańcowa i spotkanie z Różami.

W związku z świątecznym charakterem dni tego tygodnia, kancelaria w tym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek.

Dziękujemy za składane ofiary i prace na rzecz parafii. Dziękujemy też za sprzątanie kościoła – Bóg zapłać!

Do posprzątania kościoła w sobotę 6 maja zapraszamy mieszkańców ulicy Bolęcińskiej numery parzyste od 4 do 32A oraz numery nieparzyste od 3 do 19.

Wyjazd na pielgrzymkę do Sokółki, Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Różanego Stoku z niedzieli na poniedziałek z parkingu przy nowym kościele o 03.30. Prosimy o obecność o 03.15.

28 Marca 2024