18 CZERWCA

Środa – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi. Różaniec za Parafian i Nowenna do Matki Bożej o 17.30.

Sobota – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Litanię do Serca Pana Jezusa recytujemy codziennie po wieczornej Mszy świętej.

Godzinki o Sercu Pana Jezusa w niedziele o 6.30.

W piątek kończy się Rok szkolny i katechetyczny. Msza święta dziękczynna na zakończenie roku o godz. 9.00.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji 3-ciej niedzieli miesiąca, oraz za wpłacane na konto bankowe parafii. Za posprzątanie kościoła dziękujemy Panom: Lechowi Zaczyńskiemu, Józefowi Szpili, Józefowi Mastalskiemu i Mirosławowi Hudzikowi. Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 24 czerwca o godz. 9.00, prosimy mieszkańców
ul. Lipowieckiej – numery parzyste od 50 do 62 i numery nieparzyste od 37 do 61.

Informujemy, że od tego tygodnia, aż do końca wakacji, kancelaria parafialna będzie czynna w środy i czwartki od 16.30 do 17.30 oraz soboty od 7.45 do 8.15. W sprawach cmentarnych oraz ślubnych należy się wcześniej umówić telefonicznie.

W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Stefan Ładocha z ul. Starzyny i + Augustyn Głogowski z ul. Krzywoustego. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im, wieczne spoczywanie ...

29 Kwietnia 2024
Święto