12 LISTOPADA

Dzisiaj, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy świętej można złożyć ofiarę do puszek na pomoc chrześcijanom w krajach, gdzie są prześladowani, a nawet za przyznanie się do Chrystusa, narażają się na śmierć.

Poniedziałek – wspomnienie pierwszych polskich męczenników

Środa – o 17.30 Różaniec za Parafię i Nowenna do Matki Bożej.

Czwartek – wspomnienie MB Miłosierdzia (Ostrobramskiej)

Piątek – wspomnienie Św. Elżbiety.

To 3. Piątek miesiąca, po Mszy wieczornej będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

W tym dniu na spotkanie zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania. Spotkanie będzie bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy Kossaka i Solskiego.

O posprzątanie kościoła w dniu 18 listopada o godz. 9.00, bardzo prosimy mieszkańców z ulicy Korczaka.

Przyszła niedziela jest 3. miesiąca. Składka będzie tradycyjnie na nasze parafialne inwestycje. Ostatnio założyliśmy w kościele nowe nagrzewnice i dostosowaliśmy do nich instalację gazową. Remontujemy też Salę Teatralną w Domu Parafialnym.

Ks. Michał zaprasza do wyjazdu na Jarmarki Bożonarodzeniowe w Wiedniu w dniach 8 i 9 grudnia. W programie m.in. zwiedzanie Wiednia. Cena 860 zł. Szczegóły u Ks. Michała.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła z naszej Parafii + Józefa Dusza z ul. Lipowieckiej. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ...

29 Kwietnia 2024
Święto