19 LISTOPADA

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na nasze parafialne inwestycje z racji 3. Niedzieli miesiąca oraz za wpłacane na konto bankowe. Dziękujemy też za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na chrześcijan prześladowanych – Bóg zapłać.

Dziś obchodzimy w całym Kościele Dzień Ubogiego.

Obok stolika z gazetami jest skarbonka, do której przez cały rok można składać jałmużnę dla ubogich.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego

Wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP

Środa – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Jak zwykle w środę o 17.30 Różaniec za Parafię i Nowenna do Matki Bożej. Msza św. wieczorna będzie odprawiona w intencji naszego chóru.

Piątek – wspomnienie św. męczenników z Wietnamu.

W piątek po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcą grać w jasełkach. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto Służby Liturgicznej. Z tej okazji na Mszy świętej o 11.00 będzie uroczyste przyjęcie kandydatów na ministrantów do grona służby liturgicznej i dziewcząt do scholii parafialnej. Otaczajmy ich swoją modlitwą, aby wytrwali w służbie Bogu i dla Parafii.

Po wieczornej Mszy świętej w przyszła niedzielę będzie Wieczór Uwielbienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Korczaka – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w dniu 25 listopada o godz. 9.00, bardzo prosimy mieszkańców ulicy Karłowicza.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na jarmarki bożonarodzeniowe do Wiednia. Więcej informacji u ks. Michała.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii + Józef Nowak
z ul. Korczaka. Polećmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie ...

29 Kwietnia 2024
Święto