Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Płazie
Drukuj

7 STYCZNIA
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Zapraszamy dziś do naszego kościoła na koncert kolęd. Zaczniemy bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej. Zaśpiewają po jednej kolędzie: nasz parafialny chór, schola, grupa uwielbienia, a później kilka kolęd wszyscy razem.

Od jutra rozpoczyna się w Liturgii Kościoła Okres Zwykły.

Bardzo prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców ulicy Chodkiewicza i Hetmańskiej w sobotę 13 stycznia o godz. 9.00.

Zapraszamy na Jasełka przygotowane przez naszą młodzież w niedzielę 14 stycznia do Sali Teatralnej o godz. 12.00 i 14.00.

Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską czyli Kolędę. Plan jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej naszej parafii. Kancelaria w czasie kolędy jest czynna tylko rano od środy do soboty.

 

Dzisiaj:

1 Marca 2024
Piątek
W Kalendarzu Liturgicznym:
brak wspomnienia
Do końca roku zostało 306 dni.

Kalendarz

Liturgia na dziś