4 LUTEGO

Dziękujemy za złożone 2 lutego ofiary na zakony kontemplacyjne. Kwotę 2050 zł. przekazaliśmy do Kurii.

Jak co roku przyłączamy się do akcji „Wyślij pączka do Afryki”.

Przypominamy, że chodzi o to, by nie objadać się w tłusty czwartek, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na dożywianie głodnych dzieci w Afryce. Słodkie pączki można zamienić na lekarstwa, ciepły posiłek i szkołę dla dzieci. Za jednego pączka misjonarze kupią posiłki dla dwójki afrykańskich dzieci. Będziemy te ofiary zbierać w Środę Popielcową.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Agaty

Wtorek – wspomnienie Św. Pawła Miki i towarzyszy

Środa - jak zwykle o 17.30 Różaniec za Parafian i Nowenna do Matki Bożej.

Sobota – wspomnienie Św. Scholastyki

Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej – Bóg zapłać!

O posprzątanie w sobotę 10 lutego o godz. 9.00 prosimy parafian z ul. Podlas i Rajskiej.

Parafia organizuje kolonię letnią dla dzieci i młodzieży w terminie od 13 do 19 lipca w miejscowości Bystre w Bieszczadach. Zapisy u ks. Michała. Serdecznie zapraszamy!

28 Kwietnia 2024
wspomnienie