18 LUTEGO
1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na pokrycie kosztów prądu i gazu, oraz za ofiary wpłacane na konto bankowe. Kto chciałby skorzystać z tej formy pomocy może sobie zabrać gotowy przekaz ze stolika z gazetami.

Dziękujemy też za przyłączenie się do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Przekazaliśmy kwotę 3 830 zł. OO. Kapucynom, którzy kierują tą akcją.
Za wszelkie dobro – Bóg zapłać!

W Środę zaczęliśmy czas Wielkiego Postu.

Zachęcamy gorąco do udziału w Wielkopostnych Nabożeństwach.

Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o 17.30, a Gorzkie Żale w niedziele
o 16.00. Godzinki o Męce Pańskiej śpiewamy w niedziele o 6.30.

Przypominamy, że w czasie ferii zimowych, czyli także w tym tygodniu, będzie tylko jedna Msza święta w ciągu dnia.

W poniedziałek, środę i piątek wieczorem o 18.00.

We wtorek, czwartek i sobotę rano o 7.00.

W sobotę wieczorem – jak zwykle Msza święta z niedzieli.

Na kolejny Wieczór Uwielbienia zapraszamy w przyszłą niedzielę bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej. Wielki Post to szczególna okazja, by więcej czasu poświęcić na modlitwę – zwłaszcza przed Najświętszym Sakramentem. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Dziękujemy Panom, którzy przewieźli drzewo z cmentarza pod plebanię.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątali: Krzysztof i Stanisław Słowik, Ewa i Marek Dybał, Małgorzata Brandys, Krystyna Pająk, Elżbieta Nowakowska i Józef Pater – Bóg zapłać!

O posprzątanie w sobotę 24 lutego o godz. 9.00 prosimy parafian z ul. Fredry.

Do wieczności w minionym tygodniu odeszli z naszej parafii: + Stefan Kozikowski z ul. Tenczyńskiej, + Wiesława Bańkowska z ul. Chrobrego i + Andrzej Lipniak z ul. Zakopiańskiej.  Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

28 Kwietnia 2024
wspomnienie