Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Płazie
Komunikaty Drukuj

KOMUNIKATY

Zmiana numeru telefonu do Parafii !!!

Nowy numer telefonu to:

Telefon stacjonarny jest już nieczynny !!!

SPOWIEDŹ

Ze spowiedzi można korzystać codziennie od około 20-tu do 10-ciu  minut przed rozpoczęciem Mszy świętej. Gdyby nie było księdza w konfesjonale – to trzeba podejść do zakrystii.

BIERZMOWANIE

Udzielenie Sakramentu Bierzmowania dla obecnych klas VII i VIII
przewidziano na 17 września (sobota) 2022 roku o godz. 11.00.

Systematyczne spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbywają się w poniedziałki po wieczornej Mszy świętej (około 18.30).

CHRZEST I BIERZMOWANIE
DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentów Chrztu, Bierzmowania i pierwszej Komunii dla osób dorosłych. Spotkania odbywają się przez cały rok akademicki, co tydzień, w krakowskim klasztorze dominikanów - aby wziąć w nich udział, należy się zapisać już teraz. Szczegóły dostępne są na stronie Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego (www.liturgia.dominikanie.pl) oraz w klasztorze dominikanów.

Dzisiaj:

1 Lipca 2022
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Ottona
biskupa
Do końca roku zostało 184 dni.

Liturgia na dziś