3 PAŹDZIERNIKA

Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na wsparcie duszpasterstwa młodzieżowego w naszej Archidiecezji!

Poniedziałek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu

Wtorek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej

Czwartek – wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

Sobota – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka

W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. W tym dniu po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagające uzdolnioną młodzież z biednych rodzin.

Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w tygodniu o 17.30 a w niedziele o 16.30. bezpośrednio po Różańcu Msza święta.

Przypominamy, że organizujemy parafialną pielgrzymkę do Leśniowa, Częstochowy i Gidel w sobotę 16 października. Można się jeszcze zapisać, wpłacając 30 zł.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła.

O posprzątanie kościoła w sobotę 9 października o godz. 9.00 bardzo prosimy mieszkańców ulic: Pocztowej i Wiosny Ludów.

Można już składać ofiary na wypominki.

29 Marca 2024