7 LISTOPADA

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego sakramentu.

Wtorek – Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Środa – wspomnienie Św. Leona, papieża

Czwartek – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa

Także w czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

Piątek – wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika

Sobota – wspomnienie pierwszych pięciu polskich męczenników.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Z tej racji Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski prosi o złożenie ofiary do puszek.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń, oraz za sprzątanie kościoła.

Raz jeszcze dziękujemy za podarowane do kościoła kwiaty.

Dziękujemy za ofiary złożone na wypominki. Najbliższa Msza święta za wszystkich zmarłych wypominanych w rocznych wypominkach będzie w sobotę 27 listopada o 18.00.

Dziękujemy też za złożone ofiary w czasie kwesty na cmentarzu. W sumie złożone ofiary to kwota: 5400 zł. – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 13 listopada o godz. 9.00 bardzo prosimy mieszkańców ulicy Malczewskiego z numerów od 1 do 20.

Wyjazd na pielgrzymkę jest w najbliższą sobotę o 7.30. Jest jeszcze kilka miejsc.

29 Marca 2024