2 STYCZNIA 2022
2 NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.

Jest to święto obowiązkowe, a zatem Msze święte będą jak w niedziele. Na każdej Mszy będziemy święcić kredę i kadzidło. Składka z tego dnia jest przeznaczona na misje.

Piątek – Pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.

Nie będzie dodatkowej spowiedzi, bo spowiadaliśmy się na Święta.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego. W tym dniu kończy się Okres Narodzenia Pańskiego.

Dziękujemy za złożone wczoraj ofiary na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

O posprzątanie kościoła w sobotę 8 stycznia o godz. 9,00 bardzo prosimy Parafian z ul. Michałowskiego i Królowej Jadwigi.

Młodzież i dzieci naszej parafii serdecznie zapraszają na jasełka do domu parafialnego w następujących terminach: 8 stycznia w sobotę na godz. 19.00, 9 stycznia w niedzielę na godz. 12.00 i 18.00 oraz 15 stycznia w sobotę na godz. 19.00.

Trwa Wizyta Duszpasterska. Pełny plan jest wywieszony w Gablotach oraz na stronie internetowej naszej Parafii – a w tym tygodniu:

Ks. Michał odwiedzi:

3 stycznia (poniedziałek) od 15.00 – ul. Jaskółcza i Lipowiecka 32 i 30

4 stycznia (wtorek) od 15.00 – ul. Kościuszkowców, Jana Pawła II, Wiosny Ludów i Racławicka

5 stycznia (środa) od 15.00 – ul. Solskiego, Bogusławskiego i Modrzejewskiej

7 stycznia (piątek) od 15.00 – ul. Lipowiecka (parzyste od 32 do 48)

8 stycznia (sobota) od 9.00 – ul. Bolęcińska (parzyste od 32 do 6), Batalionów Chłopskich, Asnyka, Boya-Żeleńskiego, Bolęcińska 25 i 27, Reja 7 i 9.

Ks. Proboszcz odwiedzi:

3 stycznia (poniedziałek) od 15.00 – ul. Gałczyńskiego, Reja (bez 7 i 9), Rydla, Bąby

4 stycznia (wtorek) od 15.00 – ul. Bolęcińska (nieparzyste od 23 do 3)

5 stycznia (środa) od 15.00 – ul. Lipowiecka (nieparzyste od 61 do 47d, e i f) i ul. Rajska

7 stycznia (piątek) od 15.00 – ul. Hetmańska od 1 do 15 (bez 6), Sobieskiego (nieparzyste od 9 do 5), Lipowiecka (nieparzyste od 1 do 13 i parzyste od 2 do 26)

8 stycznia (sobota) od 9.00 – ul. Żniwna, Lipowiecka (parzyste od 92 do 62) - (nieparzyste od 73 do 63), Okólna i Cisowa.

Bardzo prosimy, aby nie sugerować się kolejnością odwiedzin z lat ubiegłych, ponieważ w niektórych rejonach parafii domów przybywa, a w innych ubywa i musimy plan odwiedzin dostosowywać w zależności od sytuacji. Nie chodzimy też w godzinach przedpołudniowych za wyjątkiem soboty.

19 Kwietnia 2024