3 KWIETNIA
5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj rozpoczęliśmy nasze Wielkopostne Rekolekcje. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne będą na Mszach świętych o 7.00 i 18.00. Spowiedź przedświąteczna we wtorek od 9.00 do 10.00 i od 16.30 do 18.00. Szczegółowy plan rekolekcji jest w gablotach i na stronie internetowej.

W związku z rekolekcjami nie będzie w tym tygodniu środowej nowenny i piątkowej Drogi Krzyżowej o 17.30.

Uzupełnieniem rekolekcji będzie plenerowa Droga Krzyżowa w piątek po Mszy świętej wieczornej.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Uroczyste poświęcenie na zewnątrz kościoła – pod Krzyżem i procesja do kościoła o godz. 11.00.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ulicy Podgórze i Batalionów Chłopskich – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 9 kwietnia o godz. 9,00, bardzo prosimy Parafian z ulicy Racławickiej i Św. Jana Pawła II.

Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych z Caritasu, z których ofiary przeznaczone są na pomoc osobom chorym i starym. Baranki są w zakrystii.

29 Marca 2024