11 WRZEŚNIA

Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania.

Po Mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na finansowanie dzieł podejmowanych przez Duszpasterstwo Młodzieży naszej archidiecezji.

Wtorek – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma

Środa – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej

Piątek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

W sobotę o godz. 11.00 Ks. biskup Janusz Mastalski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Bardzo prosimy rodziców tej młodzieży o przygotowanie kościoła na tę uroczystość.

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w środę po Mszy św. wieczornej – obecność obowiązkowa !!!

W przyszłą niedzielę nasz parafialny odpust. Suma odpustowa z procesją wokół kościoła o 11.00. Bardzo prosimy o przygotowanie procesji jak w latach ubiegłych oraz o liczny udział.

W tym dniu od 15.00 do 18.00 na placu za kościołem odbędzie się pokaz strażacki i liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Będą też stoiska gastronomiczne. Całość imprezy pt. „Razem dla Marcina” będzie mieć charakter charytatywny, a dochód będzie przeznaczony na leczenie niepełnosprawnego Marcina.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń i za prace na rzecz parafii – Bóg zapłać!

19 Kwietnia 2024