6 STYCZNIA
UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

TRZECH KRÓLI

Przypominamy, że w związku z Uroczystością, nie obowiązuje dziś post piątkowy.

Jutro – pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy świętej rano wystawienie Najświętszego Sakramentu i Modlitwy do Matki Bożej. Wieczorem o godz. 17.30 – jak w każdą pierwszą sobotę – Różaniec w intencji naszej Ojczyzny, prowadzony przez Róże Różańcowe. Tym razem modlić się będziemy za przyczyną Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

Nie ma w sobotę odwiedzin chorych.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego. W tym dniu kończy się Okres Narodzenia Pańskiego.

O posprzątanie kościoła w sobotę 7 stycznia o godz. 9,00 bardzo prosimy Parafian z ulic: Chłopickiego, Narutowicza i Władysława Jagiełły.

W związku z wystąpieniem konfliktu sprzątania i Wizyty Duszpasterskiej została na sobotę zmieniona kolejność odwiedzin.

Ks. Michał zacznie rano o 9.00 od ulicy Krzywoustego, następnie po kolei Chrobrego, Batorego, Jagiełły, Chłopickiego, Narutowicza i sukcesywnie Michałowskiego (od numeru 33 do końca) oraz Sobieskiego nieparzyste (od 23 do 29).

Kancelaria parafialna w czasie kolędy jest czynna tylko rano po Mszy świętej do godz. 8.00.

1 Maja 2024
wspomnienie