8 STYCZNIA
ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Jutro – rozpoczyna się Tydzień Zwykły.

W sobotę na Mszach świętych – jak każdego 14. dnia miesiąca - modlić się będziemy za nasza Ojczyznę.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele oraz wpłacane na konto bankowe. W przyszłą – 3. niedzielę miesiąca - składka będzie na nasze parafialne inwestycje.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Chłopickiego, Narutowicza i Władysława Jagiełły – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 14 stycznia o godz. 9,00 bardzo prosimy Parafian z ulic: Batorego, Chrobrego i Krzywoustego.

Kancelaria parafialna w czasie kolędy jest czynna tylko rano po Mszy świętej do godz. 8.00.

Młodzież zaprasza na JASEŁKA do Domu Parafialnego. W sobotę o 19.00 oraz w niedzielę o 15.00 i 18.00.

W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Adam Godziszko i + Bożena Biskup.

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...

1 Maja 2024
wspomnienie