15 STYCZNIA

Wtorek – wspomnienie Św. Antoniego, opata

Czwartek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara

Piątek – 3 piątek miesiąca – po wieczornej Mszy św.  wystawienie i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – Św. Agnieszki

Dziękujemy za ofiary złożone dziś z okazji 3. Niedzieli miesiąca oraz za wpłacane na konto bankowe.

Dziękujemy też za prace na rzecz Parafii.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulic: Batorego, Chrobrego i Krzywoustego – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 21 stycznia o godz. 9,00 bardzo prosimy Parafian z ulicy Łokietka i Kazimierza Wielkiego.

Młodzież zaprasza na JASEŁKA do Domu Parafialnego w niedzielę 15 stycznia (czyli dzisiaj) o 15.00 i 18.00 i w niedzielę za tydzień o 15.00.

Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską – czyli Kolędę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Dziękujemy za te chwile rozmowy oraz za złożone ofiary – Bóg zapłać!

W tym tygodniu odeszła do wieczności: + Anna Kuchta z ul. Gałczyńskiego.

Polećmy ją Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...

1 Maja 2024
wspomnienie