22 STYCZNIA

Obchodzimy dziś w Kościele Niedzielę Słowa Bożego.

Wtorek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego

Środa – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła

Czwartek – wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Sobota – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu

Młodzież zaprasza na Jasełka do Domu Parafialnego – jeszcze tylko dziś o 15.00.

W przyszłą niedzielę nasz chór parafialny zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd po Mszy św. o 17.00.

Dziękujemy za składane w kościele ofiary oraz za te wpłacane na konto bankowe.

Dziękujemy też za prace na rzecz Parafii – Bóg zapłać!

Wdzięczni jesteśmy za włączanie się do sprzątania kościoła. Tym razem sprzątali:  Elżbieta Bębenek, Danuta i Franciszek Głowaccy, Anna i Oliwia Bieniek, Marta Przygodzka i Wiesława Krywult. Ofiary na środki czystości zamiast sprzątania złożyli: Maria Majcherczyk i Tomasz oraz Krystyna i Ryszard Stawarz – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 28 stycznia o godz. 9.00 bardzo prosimy Parafian z ulicy Czarnieckiego i Żółkiewskiego.

W czasie wakacji organizujemy pielgrzymkę na Litwę, Łotwę i Estonię, w dniach od 3 do 8 lipca. Wszelkie informacje i zapisy u Ks. Michała.

W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Józef Malec z ul. Bolęcińskiej, + Janina Tymińska z ul. Role i + Helena Mori z DPS-u.

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...

1 Maja 2024
wspomnienie