21 STYCZNIA

Dziękujemy za złożone dziś ofiary z racji 3. Niedzieli miesiąca na nasze inwestycje parafialne. Dziękujemy też pewnej rodzinie, która złożyła ofiarę na odnowienie tabernakulum – Bóg zapłać!

Nasze tabernakulum jest ładne i duże, ale drzwiczki trzeba by pozłocić, zwłaszcza, że ten rok w naszej archidiecezji jest rokiem eucharystycznym i będzie dużo więcej nabożeństw przed Najświętszym Sakramentem.

W Środę – wspomnienie Św. Franciszka Salezego.

Jak zwykle o 17.30 Różaniec za Parafian i Nowenna do Matki Bożej.

Czwartek – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła

W Piątek – wspomnienie Św. biskupów: Tymoteusza i Tytusa.

Przypominamy, że spotkania Oazy młodzieżowej są w piątki o godz. 19.00 w salce przy poczcie.

Spotkania Oazy dla dzieci w soboty o godz. 9.00 w salce przy poczcie. Serdecznie zapraszamy!

W przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia po wieczornej Mszy świętej.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ulicy Ks. Ściegiennego i Jodłowej oraz za złożone ofiary zamiast sprzątania z ul. Ściegiennego 4 i 8a – Bóg zapłać!

O posprzątanie w sobotę 27 stycznia o godz. 9.00 prosimy parafian z ulic: Klonowej, Łany i Szarotki.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła z naszej Parafii + Rozalia Dębiec z ul. Boya-Żeleńskiego. Polećmy ją miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

29 Kwietnia 2024
Święto