28 STYCZNIA

Dzisiaj po Mszy wieczornej zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.

W Środę – wspomnienie Św. Jana Bosko.

Jak zwykle o 17.30 Różaniec za Parafian i Nowenna do Matki Bożej.

W Piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego zwane popularnie Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu obchodzony jest Dzień Życia Konsekrowanego, a składka jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Msze święte z obrzędem pobłogosławienia gromnic będą o 7.00, 9.00 i 18.00.

Jest to też pierwszy piątek miesiąca – ze spowiedzi można skorzystać pół godziny przed Mszą świętą. Po każdej Mszy będzie też Litania do Serca Pana Jezusa.

Sobota – jest pierwszą miesiąca. Po Mszy rannej jak zwykle modlitwy do Matki Bożej.

Wieczorem o 17.30 Różaniec w intencji Ojczyzny, prowadzony przez Róże Różańcowe.

Odwiedziny chorych od 9.00.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Po Mszy o 7.00 zmianka różańcowa i spotkanie z Różami.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Parafii z ulic: Klonowej, Łany i Szarotki – Bóg zapłać!

O posprzątanie w sobotę 3 lutego tym razem wyjątkowo na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Barskiej, Słowiańskiej i Makowej.

Spotkanie chętnych osób do grania w misterium paschalnym będzie w najbliższy piątek o 20.00 w salce przy poczcie. Zapraszamy.

29 Kwietnia 2024
Święto